Aluminium

Lekkie elementy metalowe, takie jak listwy czy profile, posiadają wiele zastosowań w różnych dziedzinach życia. Obróbka aluminium jest zatem dziedziną niezwykle wszechstronną, a wykorzystywane do niej linie produkcyjne powinny być wyposażone w liczne stacje tnące, aby mieć pewność, że każda część będzie wykonana z największą dokładnością.

Firma Ultima CNC proponuje Państwu nieskomplikowane w obsłudze i bezpieczne urządzenia do cięcia i obróbki metalu. Posiadamy w ofercie różne maszyny dostosowane do potrzeb zakładów przemysłowych. Oferowane przez nas linie produkcyjne są niemal w pełni zautomatyzowane i sterowane za pomocą systemów komputerowych, dzięki czemu stację może obsługiwać jeden pracownik, co znacznie poprawia szybkość i wydajność pracy. Prezentowany sprzęt gwarantuje prawidłowe wykonanie wysokiej klasy profili aluminiowych oraz możliwość stworzenia w nich różnego rodzaju otworów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi maszynami. Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo idealne rozwiązanie dla swojej firmy.

Wyniki: 1–9 z 19