Serwis CNC

Wiemy, iż istotne jest, aby Twoja maszyna, czy to piła do aluminium, czy obrabiarka CNC, czy innego rodzaju sprzęt, działały na najwyższym poziomie sprawności przez długi czas.

Naszym Klientom zapewniamy komplet usług w zakresie serwisu technicznego, aby uniknąć wszelkich usterek i zapobiegać jakimkolwiek przestojom w pracy. Choć gwarancja na dostarczone maszyny rozciąga się na okres minimum 12 miesięcy, jako serwis maszyn CNC jesteśmy jednak gotowi, na życzenie klienta, wydłużyć ten okres na podstawie zapisów umownych.

Zachęcamy również do zawarcia umowy o obsługę techniczną, na podstawie której, w związku z opłatą ryczałtową, dokonujemy m.in. okresowej kontroli maszyny, podstawowego zakresu napraw i wymiany części oraz materiałów eksploatacyjnych. Dzięki tym zabiegom będziesz miał pewność, iż sprawność Twojego urządzenia nie ulega deterioracji i, przy odpowiednim dbaniu o nie, będzie sprawne jeszcze przez bardzo długi czas.

Nasz profesjonalny zespół składa się aktualnie z dwóch doświadczonych serwisantów. A rodzimy serwis CNC, wspierany jest w razie potrzeby, przez dział techniczny producentów maszyn oferowanych przez Ultima.

Wszystkie nasze maszyny, sterowane za pomocą przemysłowych PC, połączone są z siecią. Dzięki temu podnosimy efektywność naszego serwisu, poprzez wykonywanie maksymalnego zakresu działań w systemie online.

Serwis

Dopilnujemy żeby Twoja maszyna pracowała dla Ciebie przez cały okres eksploatacji.

POLSKA

Natychmiastowy serwis na terenie całego kraju.

onas_2b

EUROPA

Dzięki serwisowi online, zadbamy o Twój komfort pracy w czasie rzeczywistym.

onas_4b