O nas

Ultima spółka z o.o. jest firmą specjalizującą się w rozwiązaniach do automatyzacji produkcji.

Naszą ofertę opieramy na trzech filarach:

1. OBRABIARKI CNC do aluminium, PVC oraz lekkich stopów metali, przeznaczonych do zastosowania w warunkach przemysłowych

2. ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE skupiające się na: połączeniu programów konstrukcyjnych (CAD), programów zarządzających zasobami przedsiębiorstwa (ERP) , jak również programów kalkulacyjno-konstrukcyjnych z obrabiarką. Z drugiej strony oferujemy własny program konstrukcyjny (PRODUCT BUILDER) do tworzenia złożonych struktur z profili, w celu błyskawicznego stworzenia listy produkcyjnej i wysłania jej na obrabiarkę

3. Wysokiej klasy NARZĘDZIA HM do obróbki aluminium oraz stali

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki PERTICI w Polsce już od 2017 r! W tym czasie dostarczyliśmy do naszych klientów ponad 50 różnych zaawansowanych urządzeń do obróbki i cięcia profili aluminiowych oraz stalowych. A także wiele mniejszych urządzeń, jak frezarko-kopiarki czy zagniatarki do profili aluminiowych.

Naszymi partnerami w Europie są również m.in. BDM Germany GmbH, Uni_link Belgia BVBA oraz INO MAKINA, producent wysoko zaawansowanych rozwiązań z Turcji. Dzięki takiej grupie partnerów biznesowych mamy szansę zaproponować naszym klientom szeroką gamę rozwiązań dopasowanych pod kątem technologicznym, ale również finansowym.

Dbamy o naszych klientów, i dobre relacje. Wiemy, że tylko najwyższa rzetelność i jakość naszych projektów, pozwoli nam konkurować na tym niezwykle trudnym rynku. Współpracujemy zarówno z dużymi, uznanymi markami, jak: Wiśniowski, Aluprof czy Sonarol, ale równie chętnie pomagamy w procesach automatyzacji w mniejszych firmach.

Stale się rozwijamy i podnosimy naszą jakość. Nasz zespół stale podnosi swoją wiedzę.

Zapraszamy do współpracy.

MISJA

Dostarczamy rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, podnoszących efektywność oraz jakość produkcji. Narzędziami służącymi do tego celu są zarówno nowoczesne maszyny, specjalistyczne oprogramowanie oraz narzędzia HM.

WIZJA

Założone cele osiągamy, zwracając uwagę na optymalizację obciążeń finansowych dla klienta. Dbając o jakość obsługi naszego klienta, prowadzimy ograniczoną liczbę projektów.

PARTNERZY

Stale badamy rynek pod kątem oferowanych produktów i wybieramy dla naszych klientów najlepsze rozwiązania dostarczane przez zaufanych producentów.