Podczas pracy z różnego rodzaju metalami warto zastosować profesjonalne urządzenia, które ukształtują element w bezpieczny dla operatora sposób. W ofercie Ultima CNC znajdą Państwo zarówno maszyny ręczne, jak i te niemal w pełni zautomatyzowane, dzięki którym obróbka aluminium, PCV oraz stali stanie się znacznie łatwiejsza. Dostępne w asortymencie sklepu produkty do cięcia dostosowane są do użycia przemysłowego i charakteryzują się dokładnością nawet do milimetrów.

Decydując się na produkty do obróbki i cięcia PCV, stali bądź aluminium zyskują Państwo możliwość zapamiętywania przez maszyny ustawień, aby znacznie usprawnić ich pracę. Każde z naszych urządzeń posiada niezbędne osłony, by zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa każdej obsługującej je osoby. Posiadamy sprzęt do masowej produkcji różnych elementów, a także mniejsze, ręczne konstrukcje, przeznaczone dla niewielkich zakładów.

Polecamy dokładne zapoznanie się z ofertą, być może nasze produkty będą rozwiązaniem, na które Państwo czekali.

ALUMINIUM

STAL

PVC

W naszej ofercie znajdziecie Państwo maszyny do obróbki profili aluminiowych, stalowych oraz PCV. Począwszy od prostych, jednofunkcyjnych maszyn, aż po złożone, wielostanowiskowe, zautomatyzowane linie produkcyjne. Poniżej wybrane modele z oferty.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Z przyjemnością udzielimy Państwu szczegółowych informacji, przyjedziemy na prezentację, zabierzemy na pokaz maszyny w jej środowisku naturalnym podczas pracy.