PVC

Aby otrzymać właściwe długości i kształty różnych listew, warto zaopatrzyć zakład produkcyjny w profesjonalne maszyny, które znacznie to ułatwią. Polecamy doskonałe centra obróbcze do PCV oraz aluminium, a także najwyższej jakości stacje tnące oraz specjalne, dwugłowicowe piły do profili. Posiadamy w asortymencie w pełni zautomatyzowane urządzenia, do których sterowania wystarczy jedna osoba czuwająca nad procesem i obsługująca wbudowany komputer przemysłowy.

Dostępne w naszej ofercie stacje tnące, piły, a także profesjonalne centra sprawiają, że obróbka PCV staje się procesem łatwym i bezpiecznym. Korzystając z nich będą Państwo mogli stworzyć profile oraz inne elementy o różnych wymiarach, w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta oraz konkretnego zamówienia. Maszyny te to solidny wybór, dostosowany do wielogodzinnej pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdą w niej Państwo produkty o najwyższej jakości, doskonale dostosowane do potrzeb różnorodnych zakładów produkcyjnych.

Wyniki: 1–9 z 17